LAJMI I FUNDIT:

Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

Barcelona po mendon të largojë pesë lojtarë, duke u liruar vendin prurje të reja.

Martin Braithwaite, Oscar Mingueza, Samuel Umtiti, Riqui Puig dhe Neto, janë pesë lojtar që nuk bëjnë pjesë në planet e Xavi Hernandez.


Është vet trajneri që sipas ‘AS’, ju ka kërkuar atyre të gjejnë ekip të ri, pasi nuk i sheh të rëndësishëm për sezonin që do vije.

Lista me 19 klubet që Barcelona u ka borxh miliona euro: A po falimenton gjiganti katalunas?
Lexo po ashtu Lista me 19 klubet që Barcelona u ka borxh miliona euro: A po falimenton gjiganti katalunas?

Pavarësisht se Xavi u ka thënë atyre të kërkojnë ekip të ri, ata nuk kanë gjetur ende dhe situata sa shkon e ndërlikohet për klubin katalunas.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e pesë lojtarëve të ekipit Blaugranas, por që largimi i tyre do të ndodhë.

Barcelona synon të afrojë, Robert Lewandowskin, Bernardo Silvan, Raphinhna, Cesar Azpilicuetan, Marcos Alonson dhe Jules Kounden. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Fjalët e para të Toni Kroos pasi luajti ndeshjen e tij të fundit në “Santiago Bernabeu”

Fjalët e para të Toni Kroos pasi luajti ndeshjen e tij të fundit në “Santiago Bernabeu”

La Liga
U tha se do të shkarkohej pas finales së FA Cup, Ten Hag sqaron të ardhmen e tij

U tha se do të shkarkohej pas finales së FA Cup, Ten Hag sqaron të ardhmen e tij

Premier League
Protagonist absolut, statistikat e Granit Xhakës flasin për dominimin e tij - shpallet lojtar i ndeshjes në finale

Protagonist absolut, statistikat e Granit Xhakës flasin për dominimin e tij - shpallet lojtar i ndeshjes në finale

Bundesliga
Granit Xhaka shënon një super gol nga 30 metra distancë në finalen e Kupës së Gjermanisë

Granit Xhaka shënon një super gol nga 30 metra distancë në finalen e Kupës së Gjermanisë

Bundesliga
Conte te Napoli kërkon tre ish yjet e Serie A dhe garanci për blerjen e tyre

Conte te Napoli kërkon tre ish yjet e Serie A dhe garanci për blerjen e tyre

Serie A

"Nuk do të toleroj dikë që të përdorë emrin tim" - Ter Stegen shpërthen dhe mohon të ketë folur me Laportan për Xavin

La Liga
Kalo në kategori