LAJMI I FUNDIT:

Për herë të parë në Prishtinë organizohet Final 4 i Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Për herë të parë në Prishtinë organizohet Final 4 i Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Sot (e mërkure) dhe nesër (e enjte) zhvillohet Final 4 i Ligës Unike në konkurrencën e femrave.

Reklama

Në takimet e sotme gjysmëfinale priten ndeshje shumë interesante mes Penzës dhe Bashkimit, si dhe Prishtinës e Flamurtarit, kurse nesër zhvillohet ndeshja për vendin e tretë dhe finalja e madhe.

Adhuruesit e basketbollit mund të përcjellin ndeshje shumë interesante, ndërsa hyrja është falas.

Të gjitha lajmet nga Final Four Kupa e Kosovës në basketboll
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Final Four Kupa e Kosovës në basketboll

Për dy ditë në Prishtinë, pritet një spektakël i basketbollit te femrat, me një atmosferë të jashtëzakonshme, ku përballen katër skuadrat më të mira të Ligës Unike te femrat.

Ky është një mundësi e mirë për tifozët e basketbollit që të shohin super ndeshje e super spektakël, ndërsa hyrja është falas.

Orari

23 Mars

16:00 – Penza-Bashkimi

19:00 – Prishtina-Flamurtari

24 Mars

16:00 Ndeshja për vendin e tretë

19:00 Finalja.

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori