LAJMI I FUNDIT:

Pastruesit gjetën në tualetin e aeroplanit, një fetus rreth gjashtë muajsh (Foto)

Pastruesit gjetën në tualetin e aeroplanit, një fetus rreth gjashtë muajsh (Foto)
Lufthansa First Class, Langstrecke, A380 // Lufthansa First Class, longhaul, A380 ---- temporary file, will be updated, please reload from http://mediabase.lufthansa.com after September 15, 2010

Në tualetin e një aeroplani pasagjerësh që kishte aterruar në një aeroport të Nju Jorkut, pastruesit e kanë gjetur një fetus.

Gjetja është bërë 90 minuta pasi aeroplani përfundoi fluturimin prej Karolinës së Veriut, teksa aeroplani ndodhej në hangar, transmeton Telegrafi.


Aeroplani ku u gjet fetusi

“Po bëjmë hetime, që të kuptojmë shkaqet e vdekjes së fetusit, që besohet të jetë i njeriut. Nuk dihet kush e lindi fetusin, që është afro gjashtë muaj i vjetër”, thuhet në raportin policor.

Pritet që të merren në pyetje të gjitha pasagjeret, si dhe pjesëtaret e stafeve prej të dy aeroporteve të fundit. /Telegrafi/