LAJMI I FUNDIT:

Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë

Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë
(Foto: Instagram/paulpogba)

Futbollisti francez, Paul Pogba, ka njoftuar se është bërë baba për herë të tretë, vetëm disa ditë pasi pësoi një tjetër lëndim.

Reklama

Mesfushori i Juventusit e ka bërë publik gëzimin në rrjetet sociale duke bërë të ditur se ka pritur në jetë fëmijën e tij të tretë.

Në fotografitë e postuar në Instagram shihet gruaja e tij, Maria Zulay, me djalin e porsalindur të lojtarit, ndërsa i ka postuar edhe disa imazhe të tjera të çiftit brenda spitalit.

“Falënderimi i takon Zotit. Një anëtar i ri Pogba ka arritur. Shumë krenar me mbretëreshën time Maria Zulay. Jam shumë i lumtur”, ka shkruar futbollisti në Instagram, ndërsa edhe partnerja e tij ka postuar fotografi me fëmijën.

Pogba është martuar me modelen boliviane nga viti 2019, ndërsa kanë edhe dy fëmijë të tjerë bashkë.

View this post on Instagram

A post shared by Zulay Pogba (@zulaypogba)

Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar
Lexo po ashtu Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar

Në jetën profesionale, 30-vjeçari ka pasur një sezon të mbushur me lëndime. Ai përjeto gjashtë lëndime duke luajtur vetëm dhjetë herë për Juventusin me minutazh të shkurtë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori