Reperi Tyga së fundmi ka folur për romancën e tij me Kylie Jenner, me të cilën është ndarë para pak viteve.

Ai e ka tundur kokën kur u hap tema për marrëdhënien e tij me Kylie Jenner, në një intervistë në “Good Morning Britain”, duke i’u drejtuar kamerave ‘të mësoni nga gabimet e juaja’.

Reperi 29-vjeçar ishte ngacmuar nga moderatorët për romancën e tij që kishte të bënte me super modelen Jenner.

‘Si ishte të takosh dikë në sy të publikut kur ti ke një karrierë kaq të madhe?’, ishte pyetur Tyga.

“Është vetëm takim”, u përgjigj Tyga. “Ti e cakton takimin, vazhdon, del përsëri, vazhdon. Është vetëm një pjesë e jetës, është pjesë e evoluimit. Është vetëm mësim. Nuk ka përgatitje. Duhet të mësosh nga gabimet dhe të rritesh më mirë”.

Kylie Jenner tregon pse ishte ndarë nga Tyga Kylie Jenner tregon pse ishte ndarë nga Tyga

Në pyetjen tjetër se a ndjen keqardhje për këtë ai u pergjigj, “Jo, unë nuk dua të flas më shumë për këtë çështje”.

Kujtojmë që dyshja e famshme ishin në lidhje nga viti 2014 deri në vitin 2017. /Telegrafi/

Tyga dhe Kylie Jenner (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images for Philipp Plein/Guliver)