LAJMI I FUNDIT:

Pas divorcit nga Karl Cook, aktorja Kaley Cuoco thotë se nuk do të martohet më kurrë

Pas divorcit nga Karl Cook, aktorja Kaley Cuoco thotë se nuk do të martohet më kurrë

Kaley Cuoco ka folur haptazi për anën private pas ndarjes nga Karl Cook – por thotë se nuk ka plan të martohet sërish.

Reklama

“Unë nuk do të martohem më kurrë”, tha ylli i “Big Bang Theory” në intervistën për “Glamour”.

“Do të doja të kisha një marrëdhënie afatgjatë ose një partner. Por nuk do të martohem më kurrë”, thekson ajo.

Kaley Cuoco (Foto: Glamour)

“Absolutisht jo. Mund ta vendosni fjalë për fjalë në kopertinë”.

Cuoco, 36-vjeçare, paraqiti kërkesë për divorc nga Cook, 31-vjeçar, në Gjykatën e Lartë të Los Angeles në shtator të vitit 2021.

Po atë ditë, të dy konfirmuan se po ndaheshin në një deklaratë të përbashkët për “Page Six”.

Kaley Cuoco dhe Cook (Foto: Getty Images)

“Me gjithë dashurinë dhe respektin e thellë për njëri-tjetrin, ne kemi kuptuar se rrugët tona aktuale na kanë çuar në drejtime të kundërta”, thuhet në deklaratë.

Ish-çifti u martua në qershor të vitit 2018 në San Diego, Kaliforni. Ylli i “Flight Attendant” ishte gjithashtu i martuar më parë me Ryan Sweeting. /Telegrafi/

Kaley Cuoco (Foto: Glamour)

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kalo në kategori