LAJMI I FUNDIT:

Pas aventurës në Big Brother VIP Albania, Ari Blue publikon këngën e re “Ti”

Pas aventurës në Big Brother VIP Albania, Ari Blue publikon këngën e re “Ti”

Ajo ishte një nga banoret e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Pasi mbaroi këtë aventurë televizive e cila për të ishte jetëshkurtër, këngëtarja Ari Blue ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e saj e re mban titullin “Ti”, të cilën e ka realizuar së bashku me producentin Nonejm, duke punuar bashkarisht në vijën melodike të këngës.

Foto: YouTube

Në videon muzikore, këngëtarja vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe me shumë stil në shumë prej skenave.

Për anën vizuale të projektit muzikor u kujdes artistja Dafina Gjikolli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Magazina
Kalo në kategori