LAJMI I FUNDIT:

Pas akuzave që ia shkatërruan karrierën, Kevin Spacey rikthehet në xhirime

Pas akuzave që ia shkatërruan karrierën, Kevin Spacey rikthehet në xhirime
(Foto: Britannica)

Aktori Kevin Spacey është parë duke xhiruar një film të ri, ndërsa ky është vetëm roli i dytë pasi u përball me akuza të shumta për ngacmim seksual. Ylli hollivudian i ka nisur xhirimet e filmit “Peter Five Eight” në Kaliforni.

Reklama

I rrethuar nga kolegët e produksionit, ai kishte ndezur një cigare, teksa ishte i veshur me pantallona dhe një pallto leshi, me një buzëqeshje në fytyrë, gjatë pushimit të xhirimeve.

Regjisori dhe skenaristi i filmit është Michael Zaiko Hall, i njohur për filmat, si “Cars 3” dhe “Incredibles 2”, megjithëse ende asgjë nuk dihet për komplotin e filmit.

(Foto: TMZ)

Akuzat në lidhje me skandalet për shkak të abuzimit të pretenduar seksual të më shumë se njëzet të rinjve kundër Spacey, filluan në vitin 2017. Më pas, ai u akuzua gjithashtu për sulm të pahijshëm në një incident me një adoleshent 14 vjeçar.

Kevin Spacey paditet nga aktori Anthony Rapp për sulm seksual
Lexo po ashtu Kevin Spacey paditet nga aktori Anthony Rapp për sulm seksual

Asokohe, Spacey u deklarua i pafajshëm dhe akuzat për abuzim seksual u hoqën në vitin 2019, kur ai ngriti një kundërpadi, duke thënë se pretendimet ishin “të ekzagjeruara”. Deri më tani, aktori i ka mohuar fuqishëm akuzat për abuzim seksual që janë bërë kundër tij.

(Foto: TMZ)

Pretendimet e shumta për sulme seksuale shkatërruan karrierën e tij, ndërsa 62-vjeçari humbi rolin kryesor në serinë e Netflix, “House of Cards” dhe më vonë u hoq nga filmi “All the Money in the World”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Kalo në kategori