LAJMI I FUNDIT:

Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Çmimet Grammy njihen për zgjedhjet frymëzuese të modës, por disa të famshëm e humbën plotësisht ndjenjën e tyre të modës të dielën ndërsa festonin natën më të madhe të muzikës.

Edicioni i 64-të i mbrëmjes së çmimeve u mbajt në Las Vegas, në MGM Grand Garden Arena.


Të pranishëm në tapetin e kuq ishin yje të shumtë, nga Olivia Rodrigo e deri te Doja Cat, të cilët të gjithë u munduan të dukeshin sa më bukur.

Lista e plotë e fituesve në "Grammy Awards 2022"
Lexo po ashtu Lista e plotë e fituesve në "Grammy Awards 2022"

Këta ishin vetëm disa nga yjet e listës që shkëlqyen me dukjen e tyre, por si gjithmonë, pati edhe një sërë dështimesh të modës nga ata që zgjodhën veshjet e gabuara.

Billie Eilish dhe Justin Bieber kryesuan listën e yjeve të veshur më keq në “Grammy Awards”.

Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion u shfaqën me të njëjtin fustan në skenën e “Grammy Awards”, siç kishin bërë dikur Whitney dhe Mariah Carey
Lexo po ashtu Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion u shfaqën me të njëjtin fustan në skenën e “Grammy Awards”, siç kishin bërë dikur Whitney dhe Mariah Carey

Përveç që kishin veshur veshje në përmasa më të mëdha, zgjedhjet e tyre ishin komplet pa shije.

Në vazhdim ju sjellim disa prej yjeve të veshur më së keqi në “Grammy Awards 2022”. /Telegrafi/

Billie Eilish

Justin Bieber

H.E.R.

Tayla Parx

Elle King

Michelle Zauner

Mayer Hawthorne

Carrie Underwood

Avril Lavigne

Laura Veltz

Maria Becerra

Alisha Gaddis

Jidenna

Dillon Francis

Yola

Kari Jobe

Kylie Rae Hall

Victoria Evigan

Në trend Magazina

Më shumë
Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Magazina
“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

Magazina
Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Magazina
Time: Dua Lipa në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë të vitit 2024

Time: Dua Lipa në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë të vitit 2024

Magazina
Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Magazina
“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

Magazina
Kalo në kategori