Fansat e Leonardo DiCaprios janë mahnitur nga pamjet që e shfaqin aktorin “duke hyrë në karakter” në xhirimet e “Wolf of Wall Street”.

Aktori luan rolin e agjentit kontrovers të bursës, Jordan Belfort, në filmin e popullarizuar, ndërsa pamjet e prapaskenave e tregojnë atë duke e sjellë në vepër personazhin pas thirrjes për të aktruar.

Videoja u shpërnda në Twitter nga profili Historic Vids dhe ka mbledhur miliona shikime dhe qindra mijëra pëlqime.

Duke komentuar klipin, një fans ka shkruar: “Një nga aktorët më të mirë të brezit të tij”.

Filmi i Martin Scorsese është publikuar në vitin 2013, por shumë skena argëtuese mbeten të paharrueshme.

Reklama

Për më shumë, një skenë me DiCaprio dhe Matthew McConaughey e kaloi filmin dhe bëri jehonë në të gjithë shoqërinë, ndërsa madje nuk ishte as në skenar. /Telegrafi/

Reklama