LAJMI I FUNDIT:

Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Videoja rrëqethëse e emigrantit sirian që sulmon fëmijët ne qytetin francez Annecy, është shfaqur në rrjetet sociale.

Reklama

Në video shihet momenti kur futet në këndin e lodrave të fëmijëve, dhe sulmon një grua që po shëtiste foshnjën e saj në karrocë, transmeton Telegrafi.

Ajo vazhdimisht bërtiste dhe bënte thirrje për ndihmë dhe me trup mbulonte fëmijën, megjithatë sulmuesi arrin t’i afrohet karrocës dhe disa herë ta therë vogëlushin me thikë.

Pas sulmit me thikë ndaj fëmijëve, deklarohet kryeministrja franceze: Nuk ka prova për terrorizëm
Lexo po ashtu Pas sulmit me thikë ndaj fëmijëve, deklarohet kryeministrja franceze: Nuk ka prova për terrorizëm

Mediat franceze, raportojnë se gruaja në video është me profesion edukatore, kurse sulmuesi sikur të mos ishte ngopur me fëmijën e sulmon edhe një grua tjetër e cila arrin të ikë së bashku me fëmijën që e mbante në kraharor.

Kujtojmë që emigranti nga Siria theri me thikë katër fëmijë dhe dy të rritur në qytetin francez Annecy, kanë bërë të ditur nga zyra e kryeprokurorit. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Të shtëna armësh në Novi Pazar të Serbisë, dy të plagosur – detajet dhe pamjet nga vendi i ngjarjes

Të shtëna armësh në Novi Pazar të Serbisë, dy të plagosur – detajet dhe pamjet nga vendi i ngjarjes

Serbia
Vdes shefi i Cosa Nostra, Matteo Messina Denaro - ‘kumbari i fundit’ i mafies siciliane

Vdes shefi i Cosa Nostra, Matteo Messina Denaro - ‘kumbari i fundit’ i mafies siciliane

Evropa
Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Serbia
Ishte një “javë produktive” për Ukrainën - thotë Zelensky

Ishte një “javë produktive” për Ukrainën - thotë Zelensky

Botë
Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Botë
Putini në Finlandë në fillim të viteve 1990 – mediumi finlandez sjell disa pamje që thuhet se janë publikuar për herë të parë

Putini në Finlandë në fillim të viteve 1990 – mediumi finlandez sjell disa pamje që thuhet se janë publikuar për herë të parë

Evropa
Kalo në kategori