LAJMI I FUNDIT:

Pak orë para ditëlindjes së saj të 31-të, Vera e uron Rita Orën me një video të rrallë nga fëmijëria e saj

Pak orë para ditëlindjes së saj të 31-të, Vera e uron Rita Orën me një video të rrallë nga fëmijëria e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, feston ditëlindjen e saj të 31-të më 26 nëntyor.

Reklama

Vetëm pak orë para se kjo datë të prekte, artistja e famshme mori një urim nga nëna e saj, Vera Sahatçiu – Ora.

Kjo e fundit publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram një video të kahmotshme, të realizuar në fëmijërinë e këngëtares.

Vera Ora dhe Rita Ora (Foto: Vera Ora/Instagram)

Në video mund të shihet se si nënë e bijë vallëzojnë të lumtura së bashku, gjersa vërehet qartë karakteri energjik i Ritës.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

“Rita Ora urime ditëlindjen, bebja ime, kështu jemi ne duke vallëzuar dhe bërë shumë qejf përderisa ti po hyje në botën tënde magjike të së ardhmes! Të dua përgjithmonë mbretëresha ime e vallëzimit, Elena Ora, O Zot i madh të shikoj ti regjisoren e vogël prapa kamerës”, ka shkruar ndër të tjerash Vera në mbishkrimin e videos.

Albumi "Phoenix" i Rita Orës është dëgjuar mbi 4.3 miliardë herë globalisht
Lexo po ashtu Albumi "Phoenix" i Rita Orës është dëgjuar mbi 4.3 miliardë herë globalisht

Rita e feston 31-vjetorin e lindjes me një karrierë të suksesshme ndërkombëtare në muzikë, film dhe modeling.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo ka lindur më 26 nëntor të vitit 1990 në Prishtinë, gjersa ka qenë vetëm një vjeçare kur familja e saj u shpërngulën në Londër të Mbretërisë së Bashkuar. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kalo në kategori