Ajo është njëra prej modeleve që rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Oriola Marashi, e cila mahnit me dukjen në secilin postim të saj.

Zeshkania këtë herë ka pozuar në të brendshme të kuqe, duke treguar linjat e bujshme trupore.

View this post on Instagram

Ur not ugly, you just don’t know @arber_bytyqi_mua 🥀

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Nov 11, 2020 at 11:58am PST

Modelja, e cila vetëm në Instagram numëron 485 mijë ndjekës, ka mahnitur fansat me ‘look-un’ e veçantë.

“Ju nuk jeni e shëmtuar, ju vetëm nuk e dini”, ka qenë mbishkrimi krahas imazhit.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Oriola ndërkohë për këtë fotografi ka mbledhur qindra pëlqime e komente nga ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

View this post on Instagram

Muy duro 👽 @juxhinkurti 📸🎞 @vlorakaltrina 🌌👗 @makeupbysuela💄💋

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Nov 5, 2020 at 12:29pm PST

Marashi po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e kërkuar në fushën e saj profesionale, si modele. /Telegrafi/