Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, tash e një kohë po qëndron e izoluar në Spanjë së bashku me partnerin e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, dukë publikuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi aktorja përmes një fotografie ka dhënë një lajm për të cilin kanë reaguar edhe figura të njohura publike.

View this post on Instagram

Mom and Dad ❤️❤️❤️

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on May 15, 2020 at 8:07am PDT

Olta është shfaqur e përqafuar me të dashurin e saj në një nga plazhet e Spanjës, teksa përshkrimi i fotografisë ka marrë tërë vëmendjen.

“Nënë dhe baba”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë, duke lënë të nënkuptohet se ata po bëhen prindër së shpejti.

Aktorja e njohur më parë kishte bërë të ditur se është në gjendje që të bëjë fëmijë, pasi ka takuar babanë e tyre. /Telegrafi/