LAJMI I FUNDIT:

Nxënësja rrahu brutalisht mësuesen në Amerikë, e shtriu për tokë dhe e sulmoi me boksa e shkelma

Nxënësja rrahu brutalisht mësuesen në Amerikë, e shtriu për tokë dhe e sulmoi me boksa e shkelma

Një gjimnaziste në një shkollë në Missouri ka rrahur brutalisht mësuesen e saj në korridorin e institucionit arsimor.

Sipas pamjeve të publikuara gjerësisht, nxënësja e shkollës së mesme e kishte grushtuar pafund mësuesen e saj pas një mosmarrëveshjeje në korridorin e shkollës, transmeton Telegrafi.

Nxënësit e shkollës thanë se gjithçka kishte ndodhur pas një keqkuptimi, kur mësuesja kishte pasur dyshime të padrejta kundrejt nxënëses, e cila po merrte disa një çantë me ilaqe nga dollapi i saj.


Siç raportohet, adoleshentja e kishte shtyrë mësuesen dhe u përpoq t’ia mirrte çantën me ilaqe dhe më pas e sulmoi.

Mësuesja kishte mbetur me lëndime, ndërsa nxënësja e shkollës së mesme përfundoi me pranga në duar.

Mësuesja e shkolles

Pamjet e përleshjes mes të dyjave u bënë virale në rrjetet sociale pasi u publikuan nga nxënësit e shkollës.

Adoleshentja e kishte shtrirë mësuesen për tokë dhe e sulmonte pa fund me shkelma e boksa. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Pesë arsye pse Kamala Harris mund të jetë

Pesë arsye pse Kamala Harris mund të jetë "makthi më i keq" i Donald Trump

Amerika
Çfarë mund të nënkuptojë vendimi i Bidenit për pjesën tjetër të botës?

Çfarë mund të nënkuptojë vendimi i Bidenit për pjesën tjetër të botës?

Amerika
Çfarë ndodh tani që Joe Biden është larguar nga gara për president të SHBA-së?

Çfarë ndodh tani që Joe Biden është larguar nga gara për president të SHBA-së?

Amerika
Grupi republikan anti-Trump publikon video në mbështetje të Kamala Harris

Grupi republikan anti-Trump publikon video në mbështetje të Kamala Harris

Amerika
Goditje “simbolike” ndaj Orbanit, BE-ja zhvendos takimin e ministrave nga Budapesti në Bruksel

Goditje “simbolike” ndaj Orbanit, BE-ja zhvendos takimin e ministrave nga Budapesti në Bruksel

Evropa
Kush është Kamala Harris dhe a do të bëhet ajo gruaja e parë presidente e SHBA-së?

Kush është Kamala Harris dhe a do të bëhet ajo gruaja e parë presidente e SHBA-së?

Botë
Kalo në kategori