LAJMI I FUNDIT:

Nuk është gjithçka Photoshop – Kylie Jenner mahniti me trupin e tonifikuar në plazh

Nuk është gjithçka Photoshop – Kylie Jenner mahniti me trupin e tonifikuar në plazh
(Foto: BackGrid/Daily Mail)

Kylie Jenner është fotografuar duke shijuar pushimet në Karaibe, pasi njoftoi muajin e kaluar se ishte ndarë nga partneri i saj prej shumë kohësh, reperi Travis Scott.

25-vjeçarja, e cila së fundmi tërhoqi vëmendjen për paraqitjen e saj në sfilatën e modës Schiaparelli gjatë Javës së Modës në Paris, u pa në ishujt Turks & Caicos.

Manjatja e kozmetikës, njëherësh pronarja e markës Kylie Cosmetics, u shfaq në plazh me bikini të thjeshta që nxirrnin në pah trupin e saj të tonifikuar, një vit pasi solli në jetë djalin e saj. N

Në këtë mënyrë, ajo i përgënjeshtroi pretendimet e vazhdueshme për klanin Kardashian/Jenner për përdorimin e tepruar të Photoshopit.

Bikinit e zeza vunë në pah figurën e admiruar trupore, ndërsa flokët i kishte të lidhura dhe mbante syze. Në dorë dhe në këmbë mbante stoli ari.

Reklama

Kujtojmë që Kylie ishte sërish në qendër të vëmendjes së mediave botërore ditë më parë për shfaqjen e saj në Paris.

Ylli televiziv kishte vendosur një kokë luani ngjitur me fustanin e saj të zi dukë tërhequr vëmendje me aksesorin e madh prej pelushi teksa pozonte për fotografët. /Telegrafi/