LAJMI I FUNDIT:

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother
Foto: Screenshot/YouTube

Olsi Bylyku u largua pak javë më parë në një televotim të papritur nga Big Brother VIP Albania 3.

Ai ka qenë i shokuar me daljen nga shtëpia, si konkurrenti më pak i votuar brenda.


Pas eliminimit, këngëtari e aktori nuk ka ndaluar thumbat ndaj Ledion Liços dhe produksionit të BBVA.

Foto: Screenshot/Instagram

Diçka të tillë e ka bërë sërish mbrëmjen e djeshme (e shtunë) gjatë spektaklit pas largimit të Albi Nakos.

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit
Lexo po ashtu Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

“Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistët”, shkruan ai teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

Foto: Screenshot/Instagram

Olsi e bëri postimin pasi e ka vënë në dyshim edhe daljen e tij, meqë është shumë i njohur jashtë dhe ka fansa gjithandej.

Veç Albit, spektaklin e kaluar u eliminua edhe këngëtarja Arta Kabashi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori