Villarreal dhe Juventus kanë barazuar me rezultat 1-1 në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e  Kampionëve.

Dusan Vlahovic shënoi për Juventusin në start, ndërsa Villarreal barazoi në pjesën e dytë me Dani Parejo.

Mesfushori spanjoll Parejo ishte më i mirë në fushë me notën 7.5.

Në anën tjetër te Juventusi më i miri ishte Danilo me notën 7.4.

Lojtari me notën më të dobët në fushë ishte Pau Torres me vlerësim prej 6.4.

Notat e lojtarëve të Villarreal dhe Juventus

/Telegrafi/