Interi ka barazuar me Genoan si mysafir me rezultat 0-0 në kuadër javës në 27-të në Serie A.

Edhe pse të dy skuadrat kishin raste, portat mbetet të paprekura deri në fund.

Lojtari me notën më të lartë ishte Leo Ostigard që u vlerësua me 7.5.

Te Interi më i dalluari ishte De Vrij me notën 7.4.

Më I dobëti në fushë ishte Albert Guðmundsson I Genoas me notën 5.9.

Notat e lojtarëve të Genoas dhe Interit

/Telegrafi/