Nicki Minaj është një ndër këngëtaret më të përfolura të industrisë muzikore amerikane.

Ajo bëhet temë e mediave rozë edhe në saje të skandaleve të jetës private, ku shpeshherë bie në sy problemet me të dashurit.

Megjithëse, reperja u tha se ka filluar një romancë të re me kampionin e garave të Formula 1, Lewis Hamilton ka zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Kenneth Petty dhe zeshkania e ka prezantuar duke publikuar disa fotografi të përbashkëta në llogarinë personale në Instagramit.

“Nuk është më sekret. Ja ne të dytë së bashku duke u argëtuar në kohën e lirë”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Reklama
Drake dhe Nicki Minaj nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram Drake dhe Nicki Minaj nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram

Theksojmë se kohë më parë këngëtarja i kishte dhënë fund lidhjes me reperin Meek Mill.

Reklama

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm kalendarik. /Telegrafi/