LAJMI I FUNDIT:

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra bëhen prindër për herë të parë përmes një nëne surrogate

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra bëhen prindër për herë të parë përmes një nëne surrogate

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë bërë prindër për herë të parë.

Reklama

Çifti bëri njoftimin surprizë të premten (21 janar), përmes llogarive të tyre përkatëse në Instagram për të konfirmuar se mirëpritën fëmijën e tyre të parë përmes një nëne surrogate.

“Jemi shumë të lumtur të konfirmojmë se kemi mirëpritur një fëmijë përmes një nëne surrogate. Ne kërkojmë me respekt për privatësi gjatë kësaj kohe të veçantë ndërsa fokusohemi te familja jonë. Shume faleminderit”, thuhet në deklaratën e çifti.

Foto: Getty Images

Asnjëri nuk e zbuloi gjininë e të porsalindurit, por burimet të Page Six ka konfirmuar se është fëmija i çifti është vajzë.

Njoftimi emocionues i çiftit erdhi vetëm një javë pasi Chopra, 39 vjeç, tregoi dëshirën e saj dhe të Jonas për fëmijë në një intervistë për “Vanity Fair”, shkruan Page Six.

Foto: Getty Images

“Ata janë një pjesë e madhe e dëshirës sonë për të ardhmen, Me hirin e Zotit, kur ndodh, ndodh”, tha aktorja e “Quantico”.

Chopra dhe Jonas janë të martuar prej tre vitesh. Ata u martuan në vitin 2018 në një ceremoni luksoze në Indi.

Në mars 2020, ylli i Bollywood-it tha se megjithëse kishte një orar të ngarkuar, të kesh një familje është shumë e rëndësishme për të. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli

"Me mua në të kuqen", Tuna ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Magazina
Kalo në kategori