LAJMI I FUNDIT:

Nëna e Mbappes po kërkon shtëpi në lagjen Moraleja të Madridit

Nëna e Mbappes po kërkon shtëpi në lagjen Moraleja të Madridit

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe thuhet se po përgatitet të transferohet te Real Madridi këtë verë.

Reklama

Pa kontratë në qershor, Mbappe pritet të largohet nga PSG për tek Real Madrid në fund të sezonit aktual.

Sipas mediumit El Chiringuito, në prapaskenë, nëna e Mbappes tashmë po përgatitet për kalimin e lojtarit për në Spanjë.

Tebas: Real Madridi do të nënshkruajë me Mbappen dhe Haalandin sepse Barcelona dhe Juventusi janë të shkatërruar financiarisht
Lexo po ashtu Tebas: Real Madridi do të nënshkruajë me Mbappen dhe Haalandin sepse Barcelona dhe Juventusi janë të shkatërruar financiarisht

Fayza Lamari është në kërkim të një apartamenti në kryeqytetin spanjoll për të shoqëruar djalin e saj gjatë jetës në Madrid.

Sipas gazetarit Juanfe Sanz, nëna e lojtarit do të donte të vendosej në lagjen Moraleja, në veri të Madridit.

Pasi shënoi golin e fitores për PSG-në ​​kundër Real Madridit në ndeshjen e parë të raundit të 16-të të Ligës së Kampionëve këtë javë, Mbappe foli për të ardhmen.

PSG ka gati ofertën marramendëse për kontratën e re të Mbappes, francezi bëhet lojtari më i paguar në botë
Lexo po ashtu PSG ka gati ofertën marramendëse për kontratën e re të Mbappes, francezi bëhet lojtari më i paguar në botë

“Unë nuk e kam vendosur për të ardhmen time. Unë luaj për Paris Saint-Germain, një nga klubet më të mira në botë”.

“Jo, nuk kam vendosur, po bëj më të mirën dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë sezonin e ardhshëm”, ka thënë Mbappe. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Penalltitë vendimtare, Sevilla për herë të shtatë fituese e Ligës së Evropës

Penalltitë vendimtare, Sevilla për herë të shtatë fituese e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Serie A
Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Ligue 1
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Tenis
Kalo në kategori