LAJMI I FUNDIT:

Nëna e la të birin vetëm për pak kohë, regjistroi një moment që preku miliona

Nëna e la të birin vetëm për pak kohë, regjistroi një moment që preku miliona

Alice Fisher ka realizuar krejt rastësisht një video të adhurueshme të djalit të saj Mylo. Irlandezja vendosi të zbulojë se çfarë bën djali duke e lënë vetëm dhe ajo që regjistroi preku zemrat e miliona njerëzve në TikTok.

Alice u largua për pak kohë nga dhoma ku ishte ulur me Mylan, më pas filloi të filmonte për të parë se çfarë do të bënte djali. Duke qenë se nëna e tij nuk ishte pranë tij, djali filloi të përqafohej pas mantelit të saj dhe dukej se kërkonte ngushëllim në veshjen që mbante erën e nënës së tij.

E gjithë skena e lezetshme preku përdoruesit e TikTok dhe videoja është parë më shumë se tre milionë herë që nga postimi i saj. Madje ky moment ka bërë të qajnë disa përdorues të këtij rrjeti të njohur.


“Shpresoj që ta përqafoni fort pas kësaj”, “Ja ku po qaj përsëri në videot e fëmijëve”, “Ai është shumë i lezetshëm, ai dëshiron vetëm nënën e tij”, “Edhe pse nuk mund të na thonë, foshnjat tregojnë dashuri në mënyrat më të bukura”, janë vetëm disa nga komentet pozitive. /Telegrafi/

@alicefisher26 Mamas boy 🥹 #toosweet #nysweetboy ♬ What Was I Made For – Andrea Vanzo