0Shares

Shoqet nganjëherë dijnë të jenë vajza jo të mbara. 

Dhe, këtë na e dëshmuan miket e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, duke i bërë asaj një dhuratë goxha seksi.

Në prag të martesës, Dreshaj ka marrë për dhuratë një palë të brendshme tanga në të cilat shkruhet “Zonja Kindl”, meqë së shpejti ajo do e marri mbiemrin e bashkëshortit.

Përveç se për Afërditën, miket e saj kanë bërë një dhuratë edhe për Jakub, duke i personalizuar atij një palë “shorts”, në të cilat shkruhet: Rri me Afërditën, pusho, përsërite.

Përndryshe çifti në qershor do të martohet dhe planet për ceremoninë kanë nisur intenzivisht.

Bukuroshja mbetet e angazhuar në fushën e modelimit, por jo aq edhe në atë të muzikës.

Ajo më parë ka pasur romancë me Agon Amigën duke qenë shkaktare që ai të ndahet nga bashkëshortja. /Prive/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)