LAJMI I FUNDIT:

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

Dy aksidente në lokacione të ndryshme kanë ndodhur orët e  pasdites në Prishtinë.

Një këmbësorë është goditur nga vetura në lëvizje në afërsi të “Fontanës” në Ulpianë.


Ndërsa në një tjetër aksident të ndodhur në rrugën “Ilir Konushevci” në Prishtinë është goditur një tjetër këmbësor, njofton Telegrafi.

Vlen për t’u përmendur se në të dy rastet këmbësorët janë aksidentuar derisa ishin duke kaluar në zebra.

Policia po merret me rastet, derisa ende nuk ka informacione për shëndetin e këmbësorëve./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Nënsekretarja amerikane pas takimit me Kurtin: Kosova i takon BE-së dhe NATO-s

Nënsekretarja amerikane pas takimit me Kurtin: Kosova i takon BE-së dhe NATO-s

Lajme
Shkarkohet kryetari i sindikatës së Policisë së Kosovës

Shkarkohet kryetari i sindikatës së Policisë së Kosovës

Lajme
Diskriminimi i banorëve shqiptarë në Graçanicë, Avokati i Popullit: Rasti është në procedurë të hetimit

Diskriminimi i banorëve shqiptarë në Graçanicë, Avokati i Popullit: Rasti është në procedurë të hetimit

Jehona Hulaj
Arratiset Enver Sekiraqa, policia ka informuar të gjitha vendkalimet kufitare

Arratiset Enver Sekiraqa, policia ka informuar të gjitha vendkalimet kufitare

Drejtësi
Allen përmend Asociacionin, e ndërlidh me rrugëtimin euroatlantik të Kosovës

Allen përmend Asociacionin, e ndërlidh me rrugëtimin euroatlantik të Kosovës

Lajme
Flet shqiptari që vrau gruan: Nuk pendohem, hante me paratë e mia dhe më tradhtonte

Flet shqiptari që vrau gruan: Nuk pendohem, hante me paratë e mia dhe më tradhtonte

Lajme
Kalo në kategori