LAJMI I FUNDIT:

Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis
Reklama

Sipas raportimeve, një kope delesh që përpiqeshin të gjenin bar të freskët për ushqim për shkak të përmbytjeve ekstreme, filluan të silleshin në mënyrë të çuditshme pasi hëngrën pjesë të mëdha të një kulture kanabisi.

Kopeja e deleve pushtoi një serë që prodhonte kanabis medicinal në Greqi.


Pronari tha se të korrat tashmë ishin dëmtuar rëndë nga një valë të nxehti dhe stuhia Daniel – dhe delet kishin përfunduar “atë që kishte mbetur”, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi.

Kopeja kishte qenë duke kullotur në fushat e përmbytura të Thesalisë, në Greqinë qendrore, përpara se të shkonte në serën pranë qytetit të Almyros për të ngrënë rreth 100 kilogramë kanabis, raportoi uebfaqja TheNewspaper.gr.

Pronari i të korrave për uebfaqen deklaroi: “Nuk e di nëse është për të qeshur apo për të qarë”.

“Kishim valën e të nxehtit dhe humbëm shumë prodhim. Patëm përmbytjet, humbëm pothuajse gjithçka. Dhe tani kjo. Kopeja hyri në serë dhe hëngri atë që kishte mbetur. Nuk di çfarë të them, sinqerisht”, shtoi tutje ai. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Kalo në kategori