LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell shkëlqen në premierën e “Killers Of The Flower Moon” në Kanë

Naomi Campbell shkëlqen në premierën e “Killers Of The Flower Moon” në Kanë

Naomi Campbell dukej e mahnitshme teksa pozoi në tapetin e kuq në premierën e “Killers Of The Flower Moon” të shtunën.

E pranishme në eventin prestigjioz në Festivalin e Filmit në Kanë, modelja u shfaq në formë të mrekullueshme.

53-vjeçarja zgjodhi një fustan të gjatë, i cili paraqiste detaje të prera në pjesën e përparme dhe anash.

Foto: PA

Sipër fustanit të kuq, bukuroshja e famshme zgjodhi një pelerinë të tejdukshme ngjyrë rozë.

Salma Hayek mahnit me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë
Lexo po ashtu Salma Hayek mahnit me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Dukjen e kompletoi me një byzylyk diamanti në qafë dhe në dorë.

Foto: Getty Images

Naomi po ashtu u shfaq me taka të larta të kuqe, flokë të lëshuar të valëzuar e një grim më të lehtë.

Ajo ishte në Kanë për të marrë pjesë në premierën e “Killers Of The Flower Moon”.

Foto: Getty Images

Ky film ka protagonist Leonardo DiCaprion, e po ashtu pjesë e tij është edhe Robert De Niro.

Filmi shënon filmin e parë të 48-vjeçarit DiCaprio në ekranin e madh që nga viti 2019.

Foto: Getty Images

Ai gjithashtu luajti në filmin e vitit 2021 “Don’t Look Up” i cili u transmetua në Netflix. /Telegrafi/