LAJMI I FUNDIT:

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Foto: Ilustrim

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar.

Reklama

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 16 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 30 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë mot i ngjashëm, paradite me diell dhe vranësira mesatare, pasdite në disa pjesë të luginës me reshje shiu dhe bubullima. Temperatura minimale do të ulet në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Në trend Lajme

Më shumë
Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Lajme
Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Drejtësi
Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lajme
Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Lajme
Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Siguri
Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Drejtësi
Kalo në kategori