LAJMI I FUNDIT:

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

Banori i ri Silvi, ishte shumë i afërt me Sarën në oborrin e shtëpisë, teksa edhe po zhvillonin një bisedë.

Silvi në bisedë e sipër shprehet që dëshiron ta ketë Sarën në shtëpi, pasi Sara është në televotim këtë javë.


Sara duket që i pëlqejnë këto fjalë dhe teksa i buzëqesh në shenjë mirënjohjeje, kërkon nga Silvi që të përqafohen, duke i thënë “hug, hug” (përqafim).

Foto: Big Brother Vip Albania/Instagram

Silvi nuk ngurron të thumbojë duke i thënë se mos ka mundësi të bëhet Bardhi xheloz.

Ndërsa Sara me vendosmëri thotë që ta përqafojë sepse Bardhi nuk e ka problem.

Sara më tutje shprehet: “Unë jam njeri që gjithmonë e kam derën e hapur, unë ndoshta nuk vij e para, por nuk të pres me këmbët e para, kur ti vjen.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori