Një burrë i cili po bëhej gati t’i propozonte të dashurës së tij pësoi një çast të sikletshëm pasi i ra unaza në momentin kur do të shtronte pyetjen.

Reklama

Ai kishte organizuar një udhëtim me varkë në perëndim të diellit së bashku me të dashurën e tij.

Scott Clyne po përgatitej të binte në një gju dhe t’i propozonte të dashurës së tij Suzie Tucker, kur po tentonte ta merrte kutinë e unazës nga xhepi.

Por në ato çaste, kutia i rrëshqiti nga duart dhe ra në ujë.

@smclyne #boatfail #proposal #fail #proposalgonewrong #funny #engagement #fyp#shesaidyes ♬ Drop It Like It’s Hot – Snoop Dogg

Videoja virale në TikTok është shikuar më shumë se tetë milionë herë, dhe tregon momentin kur Clyne kërcen në ujë për ta marrë unazën.

Reklama

“Më ra unaza gjatë propozimit”, thuhej në mbishkrim.

Reklama

Fatmirësisht ai arriti ta merrte unazën dhe Tucker u pajtua të martohet me të.

“Nuk mund ta besoja, dhe vetëm kur e pashë veten që kërceva në ujë”, tha ai.

“Nuk hezitova të kërceja në ujë dhe fatmirësisht po notonte për një gjysmë sekonde, duke ma dhënë mundësinë ta kapja në momentin kur u zhyta”, shtoi burri. /Telegrafi/