LAJMI I FUNDIT:

Modelja Iris Shala shijon rrezet e diellit të Vjenës (Foto)

Modelja Iris Shala shijon rrezet e diellit të Vjenës (Foto)

Pushimet për modelen shqiptare tashmë kanë filluar pas shumë angazhimeve në projekte të ndryshme artistike.

Iris Shala, e cila bën karrierë të modeles dhe artistet në Evropë, ka zgjedhur që një pjesë të pushimeve t’i kalon në kryeqytetin austriak, Vjenë.


Megjithëse, ky qytet nuk njihet për turizëm veror pasi që nuk kufizohet me ndonjë deti, pos me lumin e njohur Danub, kjo bukuroshes nuk i pengon të bëjë poza joshëse.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në llogarinë personale në Instagram disa fotografi teksa shihet në bikini duke hyrë në një shtëpi “të vjetër” ndërsa në disa prej tyre duke u freskuar me pije joalkoolike “Spry&Soft”.

Ndryshe, Irisi është mbesa e aktorit të ndjerë vushtrrias, Abdurrahman Shalës, i cili njihet për rolet në filmat “Njeriu prej dheut”, “Proka” dhe serive televizive “Era e Lisi” (1979) dhe “Kur pranvera vonohet”. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BW45wnJAut6/?taken-by=iris.shala

https://www.instagram.com/p/BW3RH1MAgSI/?taken-by=iris.shala

https://www.instagram.com/p/BW0zv1HgBf4/?taken-by=iris.shala

https://www.instagram.com/p/BW3Pb2OAh3e/?taken-by=iris.shala

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori