LAJMI I FUNDIT:

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver kurorëzon dashurinë me martesë me këngëtarin Alexander DeLeon

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver kurorëzon dashurinë me martesë me këngëtarin Alexander DeLeon

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver, ka postuar fotot e saj të dasmës në Instagram këtë të enjte (7 mars) nga ceremonia e kurorëzimit të dashurisë.

Reklama

Bukuroshja u pa me një fustan martese të bardhë nga Alberta Ferretti dhe bizhuteri nga Logan Hollowell teksa u fotografua në altar me të dashurin e saj prej shumë kohësh, këngëtarin Alexander DeLeon të The Cab, i cili njihet me emrin artistik Bohnes.

“Unë pranoi” Bohnes përgjithmonë! Unë të zgjedh ty! Nuk mund ta besoj se mund të të quaj burri im tani! Të martuar”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotove.

Modelja tjetër, Jasmine Tookes ishte një shoqëruese e nuses. Ndërsa muzikantët Chris Kirkpatrick dhe Joey Fatone ishin gjithashtu të ftuar, shkruan DailyMail.

28-vjeçarja dhe këngëtari 32-vjeçare i thanë zotimet e tyre ndërsa ishin në “Acre Resort” në Cabo San Lucas të Meksikë më 3 prill.

Çifti i njohur u fejuan në nëntor të vitit 2018, këngëtari i kishte propozuar për martesë partneres së tij në Finlandë.

Dyshja e njohur u detyruan të shtynë datën e martesë për shkak të bllokimit nga COVID-19. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori