LAJMI I FUNDIT:

“Mjeshtër i madh” – të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së Mirush Kabashit

“Mjeshtër i madh” – të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së Mirush Kabashit

Aktori i mirënjohur i teatrit dhe kinemasë shqiptare, Mirush Kabashi, ka vdekur në moshën 75 vjeçare.

Lajmi u konfirmua nga familjarë të tij me anë të një njoftimi zyrtar.

Ata treguan në rrjete sociale se Kabashi u shua pas mesnate, në orët e para të datës 5 dhjetor.

View this post on Instagram

A post shared by Telegrafi.com (@telegrafi)

Vdekja e tij ka pikëlluar të gjithë dhe reagime së fundmi kanë bërë edhe disa të famshëm shqiptarë.

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi
Lexo po ashtu Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Lorik Cana, Xhemi Shehu, Arbana Osmani, Nevina Shtylla, Vesa Luma, Luiz Ejlli, Filloreta Raçi – janë vetëm disa nga yjet që shprehën ngushëllime për vdekjen e artistit.

Më poshtë ua sjellim postimet e tyre të plota:

Foto: Screenshot/Instagram

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Foto: Screenshot/Instagram

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori