LAJMI I FUNDIT:

Miut i mbiu në shpinë një bimë (Video)

Miut i mbiu në shpinë një bimë (Video)

Fermerët në një zonë të Madhia Pradesh të Indisë e kanë gjetur një mi, mbi shpinën e të cilit ishte rritur një bimë.

Dyshohet se brejtësit të lënduar, i ka hyrë në plagë një farë e sojës, e cila ka zënë dhe është rritur, duke pasur ushqim të bollshëm, transmeton Telegrafi.


Videoja e postuar më poshtë, i tregon të pranishmit që përpiqen t’ia largojnë bimën, por duke se ka lëshuar rrënjë thellë në trupin e brejtësit.

Skena e pazakontë, që përfundon me miun që ka ende degën në shpinë, ende nuk është shpjeguar prej ndonjë njohësi të fenomeneve natyrore. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Fun
Ai ishte duke u relaksuar në një pishinë kur tërmeti trondit Tajvanin - videoja bëhet virale në rrjetet sociale

Ai ishte duke u relaksuar në një pishinë kur tërmeti trondit Tajvanin - videoja bëhet virale në rrjetet sociale

Virale
Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Interesante
Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Interesante
Kalo në kategori