LAJMI I FUNDIT:

Miley tregon për paqartësitë që ka pasur rreth identitetit gjinor, lidhjen e parë e ka pasur me një femër (Foto)

Miley tregon për paqartësitë që ka pasur rreth identitetit gjinor, lidhjen e parë e ka pasur me një femër (Foto)

Miley Cyrus ka treguar se lidhjen e parë romantike e ka pasur me një femër.

Aktorja dhe këngëtarja, e cila aktualisht është mentore në spektaklin për talentë The Voice, ka treguar se me vite të tëra e kishte pasur të paqartë identitetin e saj seksual.

Miley ka qenë në lidhje dashurie me modelen Stella Maxwell.
Miley ka qenë në lidhje dashurie me modelen Stella Maxwell.

“Gjatë gjithë jetës sime nuk e kuptoja gjininë time dhe seksualitetin tim”, ka thënë 23-vjeçarja.

Miley, e cila u bë e famshme që nga mosha 11 vjeçare kur nisi të luante rolin kryesor në “Hannah Montana”, thotë se që nga ajo kohë nisi ta eksploronte seksualitetin e saj.

“Sytë filluan të më çeleshin në klasën e pestë ose të gjashtë. Marrëdhënia ime e parë në jetë ka qenë me një femër”.

Të gjitha kundërthëniet e saja kanë pasur të bëjnë me dyshimet në seksualitetin që ka.
Të gjitha kundërthëniet e saja kanë pasur të bëjnë me dyshimet në seksualitetin që ka.

“Gjithmonë e kam urryer fjalën ‘biseksuale’, sepse më fuste akoma më shumë në një kornizë. Asnjëherë nuk mendoj për dikë se është djalë apo se është vajzë”, ka treguar Cyrus.

Reklama

Ajo tash e konsideron veten si një panseksuale (person që nuk ka kufij seksualë në raport me gjininë biologjike apo identitetin gjinor). /Telegrafi/

Ajo aktualisht është në lidhje me aktorin australian, Liam Hemsworth.
Ajo aktualisht është në lidhje me aktorin australian, Liam Hemsworth.

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori