LAJMI I FUNDIT:

Mihrija dhe Naimi puthen ‘live’ në emision

Mihrija dhe Naimi puthen ‘live’ në emision

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet që gjithmonë i kanë rezistuar skenës.

Reklama

Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në emisionin e së dielës në Top Channel, ku kanë rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e tyre.

Ndër të tjerash, ata treguan se vazhdojnë të jenë të dashuruar me njëri-tjetrin sikur ditën e parë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këtë e vërteton edhe një puthje pasionante që ata shkëmbyen në mes të emisionit.

Si fillim u shkaktuan të qeshura në studio, me nikoqirët që brohorisnin “puthe, puthe”, teksa vetëm pak sekonda më pas kjo gjë ndodhi në të vërtetë.

Mihrija dhe Naimi përndryshe vazhdojnë të jenë shumë aktivë në muzikë me këngë të reja dhe angazhime në dasma, e ahengje të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Kalo në kategori