0Shares

Një lajm i mirë për fansat dhe përdoruesit MS Office. Krijuesi i njërit prej softuereve më të famshëm në botë, Microsoft tani ka lëshuar versionin më të ri Microsoft Office 2013 në shitje.

Shitja e Microsoft Office 2013 është bërë në tri opsione: Office Home & Student 2013, Office Home & Business 2013, dhe Office Professional 2013.

Çmimet e këtyre versioneve të softuerit të ri të Office 2013 sillen prej 139.99 deri në 399.99 dollarësh.

Mirëpo, risia e këtij versioni është se përdoruesit mund ta blejnë vetëm njërin prej aplikacioneve të ofruara, psh vetëm Microsoft Word, i cili 109.99 dollarë. / Telegrafi /

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)