LAJMI I FUNDIT:

Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

Maturantja e paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, po fotografohej me një maskotë, disa ditë pasi përfundoi Festa e Pashkëve.

Reklama

Pasi pozoi pranë, ‘lepuri’ i lëshoi në dorë një letër, ku i kërkohej që të bëhej partnerja tij për mbrëmjen e maturës, transmeton Telegrafi.

Ajo mbeti e habitur, kur i dashuri saj hoqi maskën dhe tregoi se ishte brenda kostumit.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa qeshë dhe e tregon shënimin, ku i është bërë propozimi i veçantë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Fun
Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Interesante
Kalo në kategori