Aktorja e Hollywoodit, Melanie Griffith, zbuloi së fundmi se vite më parë kishte menduar ta mashtronte burrin e saj.

Ajo kishte rënë në dashuri me kolegun e saj, Alec Baldwin, gjatë xhirimeve të një projekti filmik të përbashkët.

Melanie Griffith (Foto: Neilson Barnard/Getty Images/Guliver)

Dyshja po xhironin filmin “Girl Work”, kur Melanie u tërhoq shumë nga kolegu i saj aktor.

“Alec Baldwin është aq i bukur dhe miqësor. Më pëlqeu shumë”, tha Melanie Griffith për Hollywood Reporter.

Alec Baldwin (Foto: Sonia Recchia/Getty Images/Guliver)

“Megjithatë, ai nuk ka dashur të kenë asgjë me mua Pastaj mendova”, ka treguar më tej 61-vjeçarja.

Ndërkohë Alec Baldwin ka treguar se nuk do ta bënte kurrë një gjë të tillë, pasi besonte se ajo ishte një aktore e ndershme. /Telegrafi/

Melanie Griffith (Foto: Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver)