LAJMI I FUNDIT:

Mbappe sulmoi ashpër PSG-në pas videos së publikuar: Klubi nuk është Kylian Saint-Germain

Mbappe sulmoi ashpër PSG-në pas videos së publikuar: Klubi nuk është Kylian Saint-Germain

Sulmuesi francez Kylian Mbappe ka lëshuar një deklaratë të ashpër në lidhje me videon e biletave të sezonit 2023/24 të PSG-së, duke thënë se ajo është bërë pa dijeninë dhe lejen e tij dhe se ai nuk është dakord me të.

Nga tre yjet e mëdhenj, vetëm ai shfaqet në videon reklamuese së bashku me Achraf Hakimin dhe Gio Donnarumman, ndërsa nuk ka asnjë shenjë nga Leo Messi e as Neymar.

“Nuk jam informuar asnjëherë për këtë, nuk jam dakord me videon e publikuar”.


Për shkak të një klauzole speciale, PSG i pagoi Mbappes 10 paga mujore në një ditë
Lexo po ashtu Për shkak të një klauzole speciale, PSG i pagoi Mbappes 10 paga mujore në një ditë

“Kjo është arsyeja pse unë po luftoj për të pasur të drejtën e imazhit tim. PSG është një klub dhe familje e madhe, por nuk është Kylian Saint-Germain”, ka thënë sulmuesi i PSG-së.

Kujtojmë, Mbappe kishte pasur edhe më parë një mosmarrëveshje me PSG-në para se të vazhdonte kontratën, pasi kërkoi ekskluzivitet për fotot dhe regjistrimet e tij që përdoren për qëllime komerciale. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Përfaqësueset
Messi shpërtheu në lot në bankën rezervë, ai pësoi një lëndim të rëndë

Messi shpërtheu në lot në bankën rezervë, ai pësoi një lëndim të rëndë

Ndërkombëtare
E kryer, Morata të martën i nënshtrohet testeve mjekësore tek ekipi i ri

E kryer, Morata të martën i nënshtrohet testeve mjekësore tek ekipi i ri

Ndërkombëtare
Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Përfaqësueset
Van der Vaart godet dy yjet e Anglisë, njërin e quan lojtar 'të padobishëm'

Van der Vaart godet dy yjet e Anglisë, njërin e quan lojtar 'të padobishëm'

Përfaqësueset
Cucurella i përgjigjet Neville pas fitores në finale, legjenda angleze e kishte nënçmuar shumë mbrojtësin spanjoll

Cucurella i përgjigjet Neville pas fitores në finale, legjenda angleze e kishte nënçmuar shumë mbrojtësin spanjoll

Ndërkombëtare
Kalo në kategori