Duket e pabesueshme, por në fakt mund të jetë e vërtet.

Prince Valentino Corleone, i madhi dhe i pakapshmi duket se është martuar.

Reklama

Kështu së paku dallohet nga një foto që ka siguruar Telegrafi, ku vetura Jaguar e Valit është me tabelat “Urime Martesën”, që i vihet veturës me të cilën do të merret nusja.

vali

Vali deri tani nuk ka konfirmuar ende që ka të dashur, e lëre më të flasë për një martesë!

Imazhe të Vali Corleones me vajzën që bëri seks (Foto) Imazhe të Vali Corleones me vajzën që bëri seks (Foto)

Por, si duket Vali ka gjetur vajzën e ëndrrave, apo kjo duket vetëm një manovër e tij e fundit për të tërhequr vëmendjen.

Kingu Vali Corleone shpesh ka folur për aferat me femrat e njohura të skenës së muzikës shqiptare. /Telegrafi/