LAJMI I FUNDIT:

Maçoku i familjes braziliane u kthye në shtëpi i mbuluar nga puthjet

Maçoku i familjes braziliane u kthye në shtëpi i mbuluar nga puthjet

Një familja u habit kur pa se maçoku i tyre u shfaq në shtëpinë e tyre i mbuluar me buzëkuq rozë nga puthjet që i kishte dhënë një person tjetër.

Reklama

Duke postuar në Reddit, pronarët e maces që quhet Cotton Candy argëtuan internetin pasi postuan foto të maçokut që në dukje mori puthje të shumta nga një admirues i panjohur, transmeton Telegrafi.

Cotton Candy jeton me pronarin Arivane, 54 vjeç, në Florianopolis në Brazilin jugor, ku shtëpia e tyre ka një oborr të madh derisa është e mbushur me pemë për t’u eksploruar.

Ai është maçoku më i vjetër e tre, pasi familja zotëron gjithashtu edhe dy mace të tjera.

“Gjithçka ndodhi shumë papritur. Ai u shfaq me shenja buzëkuqi në fytyrë dhe ne nuk e dinim se çfarë kishte ndodhur. I bëmë një kontroll oborrit dhe zbuluam një vrimë në gardh”, tha Arivane. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Po riparonin veturën në garazh, automekanikët nga Ankaraja frikësohen kur u shpërthen “air-bag”

Po riparonin veturën në garazh, automekanikët nga Ankaraja frikësohen kur u shpërthen “air-bag”

Interesante
Kalo në kategori