LAJMI I FUNDIT:

Luan rolin e studentes çamarroke, ‘Sasa’ tregon se si dukej në të vërtetë kur ishte në shkollë

Luan rolin e studentes çamarroke, ‘Sasa’ tregon se si dukej në të vërtetë kur ishte në shkollë

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të spikatura të hit serialit “O Sa Mirë”.

Reklama

Ajo luan rolin e ‘Sasës’, një studente çamarroke e cila nuk i bindet asnjë këshille të profesorëve, apo njerëzve që e rrethojnë.

Adriana në jetën reale është nënë e katër fëmijëve, dhe përveç se aktore, ajo është edhe sipërmarrëse.

Matoshi është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat është shpesh aktive, dhe ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo është bërë nostalgjike, teksa ka vendosur të ndajë me ndjekësit një fotografi nga e kaluara e saj.

Ajo ka zbuluar këtë fotografi nga shkolla fillore, ku edhe pse shumë e vogël, nga tiparet e fytyrës mund të dallohet lehtësisht, ngase ngjashëm duket edhe sot.

Përveç rolit në “O Sa Mirë”, Adriana është shumë aktive edhe në projekte të ndryshme filmike. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori