Në mbrëmjen e kaluar është paraqitur koleksioni më i ri i Valdrin Sahitit.

Gjatë darkës me personazhet e njohura ka kënduar Klajdi Haruni dhe Bruno.

Por pjesa më e bukur e mbrëmjes ka qenë momenti kur Bruno i ka kënduar Lori Hoxhës, ku kjo e fundit e emocionuar nga zëri dhe ëmbëlsia e këngëtarit, i ka propozuar spontanisht “Do martohesh me mua?”.

Këtë moment me plot humor dhe muzikë e ka shpërndarë vetë Bruno në llogarinë personale në Instagram. /Telegrafi/

? #fun #music

A video posted by Bruno (@brunothreedots) on Nov 13, 2016 at 7:20pm PST