LAJMI I FUNDIT:

Lori Harvey shfaqet tejet joshëse për herë të parë që nga ndarja nga Damson Idris

Lori Harvey shfaqet tejet joshëse për herë të parë që nga ndarja nga Damson Idris

Lori Harvey zbuloi bashkëpunimin e saj të ri me PrettyLittleThing të mërkurën, vetëm disa orë pasi njoftoi ndarjen e saj nga Damson Idris.

Modelja, 26 vjeçe, dukej “e pabesueshme” në një seri ansamblesh mahnitëse nga linja, me pamje “të egra”.

Në një foto të mrekullueshme, Lori shfaqi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë të zezë vezulluese dhe minifund, shkruan DailyMail.

Lori “i ngriti temperaturat” teksa u shfaq pa sytjena me një kostum dantelle gjysmë të tejdukshme e pastaj në një tjetër imazh nga fotosesioni i PLT-së, Lori shihet duke pozuar në piano, e veshur me një fustan të shkurtë me dizajn gjarpri.

Duke folur për koleksionin, Lori tha: “Jam shumë e emocionuar që do të lançoj koleksionin tim të veshjeve të festës. Ne kemi punuar për këtë që nga shpallja e ambasadorit tim dhe këto pjesë janë të gjitha artikujt që do t’i vishja për festat e fundvitit.

“Më pëlqeu ta xhiroj këtë në një vend kaq të mrekullueshëm dhe mezi pres të shoh ndjekësit e mi dhe klientët e PLT-së duke shfaqur pamjen e tyre.”

Kjo vjen pasi Lori njoftoi se ajo dhe i dashuri i saj prej gati një viti, Damson, janë ndarë zyrtarisht.

Modelja dhe aktori i “Snowfall”, 32 vjeç, konfirmuan në lajmin në një deklaratë të përbashkët të ndarë me “The Hollywood Reporter” të martën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori