LAJMI I FUNDIT:

Lori Harvey mahnit në një festë me një dukje simpatike dhe tërheqëse

Lori Harvey mahnit në një festë me një dukje simpatike dhe tërheqëse

Lori Harvey shfaqi figurën e saj në formë mahnitëse kur u shfaq në American Express dhe PlayLab, Inc. House Party për PLAY nga Platinum, i cili u mbajt në The Miami Beach Edition të premten.

Modelja 26-vjeçare e rrjeteve sociale bëri mjaft përshtypje teksa shfaqi disa pjesë të trupit të saj joshës me një veshje zbuluese.

Vajzës së Steve Harvey, i cili u nda nga Damson Idris muajin e kaluar, gjatë festës iu bashkua edhe Chanel Iman dhe disa figura të tjera nga bota e argëtimit.
Harvey kishte veshur një fustan ngjyrë të zezë që ekspozonte krahët e saj të tonifikuar, si dhe pjesën më të madhe të trupit të saj të skalitur, shkruan DailyMail.

Pjesa e poshtme e fustanit të sipërmarrëses ishte ngjitur fort në kofshët dhe këmbët e saj të skalitura, dhe ajo gjithashtu veshi një palë këpucë me majë të hapur.

Flokët e saj të mrekullueshëm të errët ranë drejt shpatullave të saj ndërsa ajo kalonte kohë në ngjarje.

Iman zgjodhi një këmishë të bardhë me kopsa, e cila ishte futur në një fund të zi, i cili i tregonte këmbët e saj.

Modelja ka veshur një çantë lëkure elegante dhe disa bizhuteri dhe ka veshur edhe një palë këpucë të zeza me taka të larta.


Flokët e mrekullueshëm të figurës së industrisë së modës u futën mbi supet e saj dhe ishin në kontrast të mirë me tonin e lehtë të pjesës së sipërme të saj.

Aly Raisman zgjodhi një bluzë të zezë, e cila ishte e mbështjellë në një fund lëkure të përputhshme, ndërsa ajo pozoi për një foto.

Medalistja e artë olimpike kishte veshur edhe këpucë me majë të hapur dhe aksesorë me disa byzylykë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori