LAJMI I FUNDIT:

Likuidim i madh deri në 60% zbritje!

Likuidim i madh deri në 60% zbritje!

Duke filluar nga dita e shtunë, ju pret LIKUIDIM I MADH në Viva Fresh Store.

JU keni mundësi të përfitoni deri në 60% më LIRË në gamën e gjërë të veshmbathjeve dhe në produkte të ndryshme si; amvisëri, tekstil shtëpiak dhe auto kozmetikë!

Oferta vlenë deri në harxhim të sasisë…

Viva Fresh Store

Përfito më tepër!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Albaqeramika
Kalo në kategori