Liberta Spahiu edhe një herë ka dëshmuar pse është një prej femrave më seksi shqiptare.

Ajo ka publikuar imazhe të reja nga resorti turistik i njohur i Zanzibarit.

Bukuroshja ka publikuar tri imazhe tejet atrktive në bikini, duke treguar anën e saj të bukur.

Vet Liberta është mjaft karizmatike në këto postime, duke bërë shaka në të shumtën e rasteve.

Liberta së fundmi qëndroi në Zanzibar, ku udhëtoi falë AS Travel Club dhe ofertës së fundit speciale turistike për një prej ishujve të magjishëm të Afrikës.

AS Travel ofron paketën më të mirë turistike për destinacionet më speciale në mbarë botën. /Telegrafi/

Reklama