LAJMI I FUNDIT:

Lëshimi i përvitshëm në pistë skijimi me vaska dhe kostume (Foto)

Lëshimi i përvitshëm në pistë skijimi me vaska dhe kostume (Foto)

Pjesëmarrësit janë mbledhur edhe këtë vit në Stoos të Alpeve Zvicerane, që të bëhen pjesë e lëshimit të përvitshëm me vaska banje nëpër pistë skijimi.

Me nga së paku tre anëtarë në grup, të gjithë kanë zgjedhur të veshin kostume qesharake, prej nuseve të dëshpëruara, kostumet e popullarizuara nga Borati, apo edhe veshjen që ngjan me lepuj, transmeton Telegrafi.

Për vitin e shtate me radhë, është organizuar ky aktivitet zbavitës, që është shoqëruar me muzikë dhe pije nga një kafene në pushimore.

Për tri grupet që arritën të parët janë ndarë shpërblime, ndërsa grupi me veshjen me komike është shpërblyer me nga një biletë, që u siguron skijim falas për tërë ditën. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Falimenton restoranti i njohur në Shqipëri, ndërsa kompania kosovare e taksive kthen veturat elektrike në gaz

Falimenton restoranti i njohur në Shqipëri, ndërsa kompania kosovare e taksive kthen veturat elektrike në gaz

Virale
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Biden ia huq gjatë vizitës në qytetin e shkatërruar nga tornadoja, në vend se t’i thotë Rolling Fork e ngatërron me Rolling Stone

Biden ia huq gjatë vizitës në qytetin e shkatërruar nga tornadoja, në vend se t’i thotë Rolling Fork e ngatërron me Rolling Stone

Fun
Britania e Madhe tallet me doktrinën e re të Putinit

Britania e Madhe tallet me doktrinën e re të Putinit

Fun
Djaloshi 4 vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe thyen rekord – bëhet personi më i ri që boton një libër

Djaloshi 4 vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe thyen rekord – bëhet personi më i ri që boton një libër

Interesante
Nga e ka origjinën dita e gënjeshtrave - 1 Prilli?

Nga e ka origjinën dita e gënjeshtrave - 1 Prilli?

Interesante
Kalo në kategori