LAJMI I FUNDIT:

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Një vajzë nga Illinois, SHBA – ishte protagoniste e një momenti të sikletshëm në një palestër fitnesit, që e regjistruan edhe kamerat e sigurisë.

Reklama

Derisa ajo po vraponte në “treadmill”, për një moment Alyssa Konkel u pengua dhe u rrëzuar derisa shiriti vazhdonte të sillej, transmeton Telegrafi.

Ajo lëre që nuk arriti të ngritet në këmbë, por pësoi lëndime në gjunjë si dhe veshjet sportive ia hoqi shiriti që sillej me shpejtësi të madhe.

Megjithatë pasi përfundoi në tokë u detyrua të ngritet shpejt dhe t’i vesh rrobat, të cilat i përfunduan në fund të këmbëve.

Videoja e 26-vjeçares u shpërndarë në masë të madhe në rrjetet sociale dhe është bërë virale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Gjilanasi, Shkëlqim Miftari hyn në librin Guinness

Gjilanasi, Shkëlqim Miftari hyn në librin Guinness

Interesante
Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Interesante
Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t'ia jepte pajisjen elektronike

Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t'ia jepte pajisjen elektronike

Interesante
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Kalo në kategori